VardarShop

Vrednosni Vauceri

Vrednosni Vauceri

Регуларна цена 1,000 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,000 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 5

Size
Изненадете ги вашите најблиски пријатели, колеги риболовци, брачни другари или било кој друг риболовец со совршен подарок!
Купете ваучер за подарок онлајн на нашата веб-страница и дајте им слобода да избираат од широк асортиман на производи.
Нарачајте веднаш и направете им го денот посебен!

При нарачка одберете ја сумата:
1.000-ден
2.000-ден
3.000-ден
Може да нарачате и повеќе ваучери и да направите комбинација (пример: 3.000ден и 1.000ден)
Повеќе за ваучерите, правила и начин на користење може да погледнете ОВДЕ
Видете повеќе

Информации за клиентите

Изненадете ги вашите најблиски пријатели, колеги риболовци, брачни другари или било кој друг риболовец со совршен подарок!
Купете ваучер за подарок онлајн на нашата веб-страница и дајте им слобода да избираат од широк асортиман на производи.
Нарачајте веднаш и направете им го денот посебен!

При нарачка одберете ја сумата:
1.000-ден
2.000-ден
3.000-ден
Може да нарачате и повеќе ваучери и да направите комбинација (пример: 3.000ден и 1.000ден)
Повеќе за ваучерите, правила и начин на користење може да погледнете ОВДЕ

Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 3-5 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.