Trabucco

Trabucco XPS Soft Feel

Trabucco XPS Soft Feel

Регуларна цена 330 ден
Регуларна цена Акциска цена 330 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено
Size

На залиха 5

Видете повеќе
 • Неговата сила достигнува високи граници на издржливост.
  XPS Soft Feel е многу мек но и доста силен конец и развиен за сите видови риболов.

  Должина 150 метри.

  0.12 -  2.20kg
  0.148 -  2.92 kg
  0.181 - 4.76 kg
  0.203 - 5.74 kg  
  0.165 3,89 kg
  0.181 4,76 kg
  *Teg

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени