Trabucco

Trabucco Brave Fa 5500

Trabucco Brave Fa 5500

Регуларна цена 5,150 ден
Регуларна цена Акциска цена 5,150 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 2

Машина изработена од HR графит и јаглерод, има 6 топчести лежишта од не'рѓосувачки челик и алуминиумска макара. Големините 4500 и 5500 се идеални за фидер риболов, додека големините 2500 и 3500 се идеални за болоњезе.

Број на лагери 6+1
Пренос: 5.2:1 (95cm)
Бренд: Trabucco
Капацитет: ∅ 0.20mm - 200m
Тежина: 290 gr
Големина: 5500

Видете повеќе

Информации за клиентите

Машина изработена од HR графит и јаглерод, има 6 топчести лежишта од не'рѓосувачки челик и алуминиумска макара. Големините 4500 и 5500 се идеални за фидер риболов, додека големините 2500 и 3500 се идеални за болоњезе.

Број на лагери 6+1
Пренос: 5.2:1 (95cm)
Бренд: Trabucco
Капацитет: ∅ 0.20mm - 200m
Тежина: 290 gr
Големина: 5500

Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 3-5 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.