vardarshop

Torba za ribolov (Bolo)

Torba za ribolov (Bolo)

Регуларна цена 1,400 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,400 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

На залиха 2

Видете повеќе
 • Одлична тораба за транспор (чување) на трски обложена со сунѓер од внатрешниот дел и 2 помошни џебови од внатресна страна.
  Идеална е за транспор на 1-2 трски со машинка (зависност од големината на машинката) или неколку трски без машинка.

  Должина: 130cm

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени