vardarshop

Mala Torba

Mala Torba

Регуларна цена 150 ден
Регуларна цена Акциска цена 150 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

на залиха

Видете повеќе
  • Мала и практична торба за околу врат првично наменета за чување на француски леб и обичен леб, торбичка која го олеснува риболовот кога се лови со леб, но може да се користи и за чување на други додатоци.
    Должината може да се подеси и намали.
  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
    Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени