Enter

Enter Torba Rod & Reel 150 cm.

Enter Torba Rod & Reel 150 cm.

Регуларна цена 2,230 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,230 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

На залиха 1

Видете повеќе
  • Висококвалитетна чанта изработена од многу цврсто и висококвалитетно платно со специјална постава, дизајнирана да прими две прачки со монтирани машини. Сите прегради се физички одвоени. Чантата од десната страна има посебен џеб за преграда за чување риболовни прачки, чадори или друга опрема за риболов. Сите прегради се затворени со патент. Чантата на задната страна има две ремени, па затоа е многу практична и лесна за носење на грб.
  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
    Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени