Enter

Enter Torba Eva Feeder Set 01

Enter Torba Eva Feeder Set 01

Регуларна цена 1,860 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,860 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 2

Сет од три торби изработени од водоотпорен EVA материјал кој се состои од една голема торба 27x17x9 cm, една помала торба 24x16x7.5 cm и најмалата торба 21x14x6.5 cm.
Големата торба може да ги собере сите други торба. Сите чанти имаат квалитетен патент и рачки.
Видете повеќе

Информации за клиентите

Сет од три торби изработени од водоотпорен EVA материјал кој се состои од една голема торба 27x17x9 cm, една помала торба 24x16x7.5 cm и најмалата торба 21x14x6.5 cm.
Големата торба може да ги собере сите други торба. Сите чанти имаат квалитетен патент и рачки.

Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 3-5 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.