Enter

Enter Sode Kata

Enter Sode Kata

Регуларна цена 60 ден
Регуларна цена Акциска цена 60 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено
Size

на залиха

Видете повеќе
  • Универзални куки направени од специјални материјали, што им дава исклучителна издржливост и цврстина. Куките се карактеризираат со многу добра острина. Неговата примена може да се најде во речиси сите риболовни техники. Станува збор за куки со завршна обработка во никел боја, отпорни на корозија.
  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
    Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени