Enter

Enter Free Runner 6000

Enter Free Runner 6000

Регуларна цена 3,150 ден
Регуларна цена Акциска цена 3,150 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 2

Машината за крап Enter Free Runner 6000 е новитет што ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат квалитетна машина за крап. Машината Enter Pro Runner 6000 тежи само 506 грама. и има атрактивен дизајн. Тој е опремен со борбена сопирачка (бајт тркач). Телото на машината е изработено од графит, додека конусната макара е изработена од алуминиум. Рачката е алуминиумска со удобен EVA рачка.

Број на лежишта 8+1
Пренос 5.1:1
Бренд Enter
Капацитет ∅ - 0.30mm - 250m, ∅ - 0.35mm - 200m 
Тежина: 510 gr
Видете повеќе
 • Машината за крап Enter Free Runner 6000 е новитет што ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат квалитетна машина за крап. Машината Enter Pro Runner 6000 тежи само 506 грама. и има атрактивен дизајн. Тој е опремен со борбена сопирачка (бајт тркач). Телото на машината е изработено од графит, додека конусната макара е изработена од алуминиум. Рачката е алуминиумска со удобен EVA рачка.

  Број на лежишта 8+1
  Пренос 5.1:1
  Бренд Enter
  Капацитет ∅ - 0.30mm - 250m, ∅ - 0.35mm - 200m 
  Тежина: 510 gr
  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk