Enter

Enter Force Master 2.7m 40-80gr

Enter Force Master 2.7m 40-80gr

Регуларна цена 2,350 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,350 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

На залиха 3

Видете повеќе
 • Серија нови трски Enter направени од карбон, исклучително тенка, лесни и чувствителни, но во исто време силни и издржливи. Рачката е изработена од EVA материјал со модерен држач за машина. Опремен со квалитетни двоножни проводници.

  Должина 2.70 m
  Тежина на фрлање : 40-80 gr
  Број на делови 2
  Бренд Ентер
  Тежина: 201 gr

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени