Enter

Enter BRAMBLE 4000 FB

Enter BRAMBLE 4000 FB

Регуларна цена 1,980 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,980 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 4

Новитет од Enter за сите љубители на спин/дубински риболов, машината Enter Bramble е производ кој ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат лесна и квалитетна машина. Машината Enter Bramble 4000  тежи само 312 грама и има атрактивен дизајн. Телото на машината е направено од карбон, додека макарата е длабока, алуминиумска и има два клипа. Рачката е алуминиумска.

Број на лагери 8+1

Пренос: 5.2:1
Бренд Enter
Капацитет∅ - 0.25m - 220m
Тежина 312 gr
Големина: 4000

Видете повеќе

Информации за клиентите

Новитет од Enter за сите љубители на спин/дубински риболов, машината Enter Bramble е производ кој ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат лесна и квалитетна машина. Машината Enter Bramble 4000  тежи само 312 грама и има атрактивен дизајн. Телото на машината е направено од карбон, додека макарата е длабока, алуминиумска и има два клипа. Рачката е алуминиумска.

Број на лагери 8+1

Пренос: 5.2:1
Бренд Enter
Капацитет∅ - 0.25m - 220m
Тежина 312 gr
Големина: 4000

Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 3-5 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.