Enter

Enter Agressor 2000

Enter Agressor 2000

Регуларна цена 1,800 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,800 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

Продадено

Машината Enter Aggressor е новитет што ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат квалитетна и лесна bolo или spin машинка. Машината Enter Agressor 2000 тежи само 269 грама. и има атрактивен дизајн. Телото на машината е изработено од графит, додека макарата е од алуминиум. Рачката е алуминиумска со удобна гумен крај.

Број на лежишта 7+1

7.1:1  пренос
Бренд Enter
Капацитет ∅ 0.16mm - 400 m, ∅ 0.20mm - 260 m 
Тежина 269 gr
Големина: 2000

Видете повеќе
 • Машината Enter Aggressor е новитет што ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат квалитетна и лесна bolo или spin машинка. Машината Enter Agressor 2000 тежи само 269 грама. и има атрактивен дизајн. Телото на машината е изработено од графит, додека макарата е од алуминиум. Рачката е алуминиумска со удобна гумен крај.

  Број на лежишта 7+1

  7.1:1  пренос
  Бренд Enter
  Капацитет ∅ 0.16mm - 400 m, ∅ 0.20mm - 260 m 
  Тежина 269 gr
  Големина: 2000

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk