Elek

Elek Vardar Shop

Elek Vardar Shop

Регуларна цена 1,500 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,500 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 5

Елек које е дизајниран според потребите на секој современ риболовец, елекот избилува со џебови ( 8 вкупно) идеални за мобилен телефон рибарски алатки и додатоци. На задната страна од елекот има дупла постава која е идеална за чување на чуварка помало кепче или останати додатоци. Елекот е дизајниран кога и да е рибарот во клекната состојба да нема стегање околу стомакот. :)
\nБојата на елекот е темно зелена со тенки сиви линии.
\nВо живо изгледа многу многу подобро него на сликите.
\nДостапен во M, L, XL, XXL
\n( поради специфицноста на дизајнот може да не конкатирате за кој број би ви одговарал на 078 223 756 )

Видете повеќе

Информации за клиентите

Елек које е дизајниран според потребите на секој современ риболовец, елекот избилува со џебови ( 8 вкупно) идеални за мобилен телефон рибарски алатки и додатоци. На задната страна од елекот има дупла постава која е идеална за чување на чуварка помало кепче или останати додатоци. Елекот е дизајниран кога и да е рибарот во клекната состојба да нема стегање околу стомакот. :)
\nБојата на елекот е темно зелена со тенки сиви линии.
\nВо живо изгледа многу многу подобро него на сликите.
\nДостапен во M, L, XL, XXL
\n( поради специфицноста на дизајнот може да не конкатирате за кој број би ви одговарал на 078 223 756 )

Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 3-5 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.