Formax

Осмица (ролинг)

Осмица (ролинг)

Регуларна цена 40 ден
Регуларна цена Акциска цена 40 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено
Size

На залиха 4

Видете повеќе
 • Осмици за универзална намена.
  Парчиња 10

  Големина:10 / 28 kg
  Големина:12 / 25 kg
  Големина:14 / 20 kg
  Големина:16/ 17 kg
  Големина:18 / 15 kg
  Големина:20 / 12 kg

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени