Formax

Zayden JIG 2.10m 5-25g

Zayden JIG 2.10m 5-25g

Регуларна цена 2,690 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,690 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Formax Zayden е дводелна прачка за блинкер направена од high modulus (HMC) карбон и опремена со исклучително лесни и елегантни SiC проводници (кои спречуваат лепење на конецот ), има и кука за осигурување на блинкерот(при транспорт) и има специјален ергономски дизајниран и лесен навој. Држач за машина со карбон влошка во прстенот за стегање. Рачката е дизајнирана минималистички од EVA сунѓер материјал. Оваа трска изгледа навистина фантастично, исклучително елегантно и многу модерно. Трската доаѓа во комплет со футрола за чување.

  Должина: 2,10 m
  Тежина за фрлање: 5-25 гр
  Број на делови: 2
  Трансп. должина: 110 см
  Бренд Формакс
  Тежина 108 g
 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени