Formax

Zayden 3000

Zayden 3000

Регуларна цена 2,690 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,690 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

Продадено

Formax Zayden е модерна и висококвалитетна машинка за spinner опремена со лагери 6 + 1, прецизна предна сопирачка и силна рачка со удобно гумен крај. Макарата е метална, долга лиена и опремена со гумен прстен против лизгање, изработена од алуминиум. Зајден е опремен и со прецизна предна сопирачка со стегач за макара за „чувствително влечење“ со фин навој и повеќе дискови во макарата за попрецизно прилагодување на дупчалката, а има и убав карбонски вметнувач. Оваа машина доаѓа со резервна метална макара со ист капацитет како и основната. \n \nБрој на лагери: 6 + 1 \nПренос: 5.2: 1 \nМарка: Формакс \nКапацитет: 0,30 / 180 m \nТежина: 255 g \n
Видете повеќе
 • Formax Zayden е модерна и висококвалитетна машинка за spinner опремена со лагери 6 + 1, прецизна предна сопирачка и силна рачка со удобно гумен крај. Макарата е метална, долга лиена и опремена со гумен прстен против лизгање, изработена од алуминиум. Зајден е опремен и со прецизна предна сопирачка со стегач за макара за „чувствително влечење“ со фин навој и повеќе дискови во макарата за попрецизно прилагодување на дупчалката, а има и убав карбонски вметнувач. Оваа машина доаѓа со резервна метална макара со ист капацитет како и основната. \n \nБрој на лагери: 6 + 1 \nПренос: 5.2: 1 \nМарка: Формакс \nКапацитет: 0,30 / 180 m \nТежина: 255 g \n
  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk