Formax

Winner Tele Travel 3.00m 20-50g

Winner Tele Travel 3.00m 20-50g

Регуларна цена 510 ден
Регуларна цена Акциска цена 510 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Телескопска прачка за полесен риболов изработена од композит, опремена со проводници од алуминиум оксид, држач за машина со навој и рачка од EVA материјал.
  \n
  \nДолжина 3,00 м
  \nТежина за фрлање 5-20 гр
  \nБрој на делови Телескоп
  \nТрансп. должина 62 см
  \nМарка Формакс
  \nТежина 210 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени