Formax

Visage BOLO 500

Visage BOLO 500

Регуларна цена 4,450 ден
Регуларна цена Акциска цена 4,450 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Нова генерација на првокласни и исклучително популарни за нашите риболовци трските Formax дизајнирани за ловење бела риба на тапа. Formax Visage Bolo е направен од најновиот карбон со висок модул HM2, е исклучително лесен и чувствителен, брзо дејствува, извонредно дизајниран и опремен со првокласна опрема: лесни и елегантни SiC проводници, квалитетен држач за „патент“ за машина и рачка покриена со не- лизгачки материјал. Трска со навистина фантастична цена, квалитет и сооднос на перформанси со која максимално ќе уживате во риболовот!
  \n
  \nДолжина 5,00 м
  \nТежина за фрлање 5-25 гр
  \nБрој на делови Телескоп
  \nТрансп. должина 147 см
  \nМарка Формакс

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени