Formax

Visage Air 3000

Visage Air 3000

Регуларна цена 4,190 ден
Регуларна цена Акциска цена 4,190 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Лесно како воздух!
  \nТоа би бил најкраткиот можен опис на оваа нова и навистина феноменална машина Formax! Извонредно прецизно направен и ултрамодерно дизајниран, а има и рачка што се навртува во челичната осовина на погонскиот запченик. Опремен е и со топчесто лагери 9 + 1, водилка за жици против извиткување и систем за натрупување S-Curve, така што совршено се вклопува. Поради малата тежина, оваа машина има специјална перфорирана и лесна алуминиумска макара.
  \n
  \nБрој на лагери: 9 + 1
  \nПренос: 5.0: 1
  \nМарка: Формакс
  \nКапацитет: 0,25 / 200 m
  \nТежина: 213 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени