Trabucco

Trabucco Kompass Xl Stillwater Feeder 3.6m 75gr

Trabucco Kompass Xl Stillwater Feeder 3.6m 75gr

Регуларна цена 5,350 ден
Регуларна цена Акциска цена 5,350 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

На залиха 1

Видете повеќе
 • Трска со прогресивно хиперболично дејство до 75гр. Рачката е изработена од комбинација на природна плута и EVA материјал. Опремен е со SiC проводници.

  Должина 
  3.60 m
  Тежина на фрлање 75 gr
  Број на делови 3+3
  Трансп. должина 128 cm
  Бренд Trabucco

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени