Formax

TORNADO NG FEEDER 3.90m 150g

TORNADO NG FEEDER 3.90m 150g

Регуларна цена 3,000 ден
Регуларна цена Акциска цена 3,000 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

Продадено

Висококвалитетна и модерно дизајнирана фидер прачка изработена од карбон и опремена со SiC проводници, држач за машина со навој и рачка во комбинација од EVA материјал и плута. Тоа е одличен избор за риболов на поголеми реки и езера. Тоа е многу силна и чувствителна фидер прачка за универзална употреба. Овој модел доаѓа со три врвови со различна чувствителност, еден фиберглас и два карбон.
\n
\nДолжина 3,90 м
\nТежина на фрлање 150 гр
\nБрој на делови 3 + 3 врвови
\nСовети за хранење 2,0, 3,0 и 4,0 oz
\nТрансп. должина 136 см
\nБренд Formax
\nТежина 323 g

Видете повеќе
 • Висококвалитетна и модерно дизајнирана фидер прачка изработена од карбон и опремена со SiC проводници, држач за машина со навој и рачка во комбинација од EVA материјал и плута. Тоа е одличен избор за риболов на поголеми реки и езера. Тоа е многу силна и чувствителна фидер прачка за универзална употреба. Овој модел доаѓа со три врвови со различна чувствителност, еден фиберглас и два карбон.
  \n
  \nДолжина 3,90 м
  \nТежина на фрлање 150 гр
  \nБрој на делови 3 + 3 врвови
  \nСовети за хранење 2,0, 3,0 и 4,0 oz
  \nТрансп. должина 136 см
  \nБренд Formax
  \nТежина 323 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk