Formax

Tornado Carp S2 3.60m 3.25lbs

Tornado Carp S2 3.60m 3.25lbs

Регуларна цена 2,650 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,650 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Крап трска со исклучителни перформанси и одлична цена! Изработен е од јаглерод IM8 и опремен со SiC проводници, држач за машина со навој и минималистички дизајнирана рачка изработена од нелизгачки EVA материјал. Се одликува со акција погодна за многу поскапи модели на трски за крап и не се сомневаме дека ќе уживате во риболов на крап со оваа трска.

  Должина 3,60 m
  Тежина на фрлање 3.25 lbs
  Број на делови 2
  Трансп. должина 185 cm
  Бренд Formax
  Тежина 304 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени