Formax

Thunder Tele Match 4.20m 70g

Thunder Tele Match 4.20m 70g

Регуларна цена 1,850 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,850 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Моќна трска изработена од карбон IM10 и опремена со лесни и елегантни SiC проводници, класичен држач за машина со навој и рачка од плута со целосна должина. На крајот од рачката има практично заштитно капаче изработено од метал. Тоа е одличен избор за риболов на тапа крупни бели риби и крап.
  \n
  \nДолжина: 4,20 м
  \nТежина за фрлање: до 70 g
  \nБрој на делови: Телескоп
  \nТрансп. должина 122 см
  \nМарка: Formax
  \nТежина на стап: 359 гр

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени