Formax

THUNDER TELE 3.60m 50-100g

THUNDER TELE 3.60m 50-100g

Регуларна цена 2,450 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,450 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Новиот универзален телескопски трски Formax изработен од јаглерод и опремен со SiC водилки, држач за машина со навој и рачка во комбинација од сунѓерест EVA материјал (горниот дел на рачката) и плута, а на крајот од рачката има убаво анти-шок капа. Тој е убаво дизајниран и многу добро направен за овој опсег на цени. Тоа е многу практична телескопска прачка со мала транспортна должина, одлична за разни видови риболов, од лесен риболов во длабоко море, до лов на предатори на живи мамки до лов на крап и други поголеми риби.
  \n
  \nДолжина 3,60 м
  \nТежина на фрлање 50-100 g
  \nБрој на делови Телескоп
  \nТрансп. должина 77,5 см
  \nБренд Formax
  \nТежина 335 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени