Formax

THUNDER TELE 2.70m 30-60g

THUNDER TELE 2.70m 30-60g

Регуларна цена 2,000 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,000 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 1

Новиот универзален телескопски трски Formax изработен од јаглерод и опремен со SiC водилки, држач за машина со навој и рачка во комбинација од сунѓерест EVA материјал (горниот дел на рачката) и плута, а на крајот од рачката има убаво анти-шок капа. Тој е убаво дизајниран и многу добро направен за овој опсег на цени. Тоа е многу практична телескопска прачка со мала транспортна должина, одлична за разни видови риболов, од лесен риболов во длабоко море, до лов на предатори на живи мамки до лов на крап и други поголеми риби.

Должина 2,70 м
Тежина на фрлање 30-60 g
Број на делови Телескоп
Трансп. должина 76 см
Бренд Formax
Тежина 212 g

Видете повеќе

Информации за клиентите

Новиот универзален телескопски трски Formax изработен од јаглерод и опремен со SiC водилки, држач за машина со навој и рачка во комбинација од сунѓерест EVA материјал (горниот дел на рачката) и плута, а на крајот од рачката има убаво анти-шок капа. Тој е убаво дизајниран и многу добро направен за овој опсег на цени. Тоа е многу практична телескопска прачка со мала транспортна должина, одлична за разни видови риболов, од лесен риболов во длабоко море, до лов на предатори на живи мамки до лов на крап и други поголеми риби.

Должина 2,70 м
Тежина на фрлање 30-60 g
Број на делови Телескоп
Трансп. должина 76 см
Бренд Formax
Тежина 212 g

Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 3-5 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.