Formax

THUNDER NG SPIN 1.97m 4-22g

THUNDER NG SPIN 1.97m 4-22g

Регуларна цена 1,950 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,950 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

Продадено

Нова генерација на нашиот исклучително популарен SPIN  Thunder! Новиот Thunder NG Spin сега е направен од карбон IM10 Plus, така што дејствува брзо (многу побрзо од претходниот модел) и има завидна резерва на моќ во долниот дел. Опремен е и со SiC F проводници, ергономски обликуван држач со завртки на машинката и рачка во комбинација од EVA материјал и плута. Врската помеѓу деловите е класично обложена (горниот дел оди до долниот). Петте прачки од оваа серија совршено ги покриваат потребите за лесно, средно тешко и уште малку потежок кастинг. Во зависност од должината и тежината, со овие трски можат да се фатат практично сите предатори, од пастрмка и клен во потоци..... штука во реките и езерата.
\n
\nДолжина 1,97 m
\nТежина на фрлање 4-22 g
\nБрој на делови 2
\nТрансп. должина 102 см
\nБренд Formax
\nТежина 122 g

Видете повеќе
 • Нова генерација на нашиот исклучително популарен SPIN  Thunder! Новиот Thunder NG Spin сега е направен од карбон IM10 Plus, така што дејствува брзо (многу побрзо од претходниот модел) и има завидна резерва на моќ во долниот дел. Опремен е и со SiC F проводници, ергономски обликуван држач со завртки на машинката и рачка во комбинација од EVA материјал и плута. Врската помеѓу деловите е класично обложена (горниот дел оди до долниот). Петте прачки од оваа серија совршено ги покриваат потребите за лесно, средно тешко и уште малку потежок кастинг. Во зависност од должината и тежината, со овие трски можат да се фатат практично сите предатори, од пастрмка и клен во потоци..... штука во реките и езерата.
  \n
  \nДолжина 1,97 m
  \nТежина на фрлање 4-22 g
  \nБрој на делови 2
  \nТрансп. должина 102 см
  \nБренд Formax
  \nТежина 122 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk