Formax

THUNDER NG BOLO 500

THUNDER NG BOLO 500

Регуларна цена 2,750 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,750 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Телескопски риболовен стап „Болоњезе“ изработен од карбон IM10 и наменет за работа со тапа со тежина до 20гр. Опремен е со SiC проводници, држач „патент“ за машина и алуминиумско капаче на крајот од рачката. Станува збор за карбон прачка со навистина фантастичен сооднос цена-квалитет, идеална за ловење белвица на тапа на различни терени.
  \n
  \nДолжина 5,00 м
  \nТежина на фрлање 0-20 g
  \nБрој на делови Телескоп
  \nТрансп. должина 124 см
  \nБренд Formax
  \nТежина 222 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени