Formax

Thunder 2004

Thunder 2004

Регуларна цена 1,490 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,490 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Универзална машинка опремена со 2 + 1 лежишта, прецизна предна сопирачка, метална долга лиена макара, водилка против жици и силна сечена рачка со удобно гумен крај. Доаѓа и со резервна макара од графит. Oдличен избор за лесен риболов.

  Број на лагери 2 + 1
  Пренос 5.0: 1
  Марка Формакс
  Капацитет 0,18 / 100 m
  Тежина 252 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени