Formax

Tactic power BOLO 400

Tactic power BOLO 400

Регуларна цена 1,600 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,600 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Серија пловечки „болоњезе“ прачки изработени од карбон IM6 Plus. Опремени се со SiC проводници, држачи за „патенти“ за машини и имаат заштитни капачиња против удари направени од алуминиум на крајот од рачките. Тие се одличен избор за ловење на поголеми бели риби на кратки и на средни растојанија.

  Должина 4,00 м
  Тежина за фрлање 10-30 гр
  Број на делови Телескоп
  Трансп. должина 121 см
  Марка Формакс
  Тежина 150 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени