Formax

SHADOW FEEDER 4000

SHADOW FEEDER 4000

Регуларна цена 2,350 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,350 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

Продадено

Лесна, фина, прецизно изработена и модерно дизајнирана машина за фидер наменета за полесни и пократки трски, идеална за риболов на езера, и други бавнотечни и застоени води, односно за сите ситуации каде што се користат мали и лесни фидери. Има лежиште 4+1, метална (алуминиумска) макара, прецизен преден врв, густа и цврста алуминиумска жица за прекинувач, метална тркалезна и специјално обработена игла, водилка против извиткување и метална рачка со удобно гумена рачка. Со едно вртење на рачката намотува 80 см конец.
\n
\nБрој на лежишта 4+1
\nПренос 5.0:1
\nБренд Formax
\nКапацитет 0,20/220 m
\nТежина 269 g

Видете повеќе
 • Лесна, фина, прецизно изработена и модерно дизајнирана машина за фидер наменета за полесни и пократки трски, идеална за риболов на езера, и други бавнотечни и застоени води, односно за сите ситуации каде што се користат мали и лесни фидери. Има лежиште 4+1, метална (алуминиумска) макара, прецизен преден врв, густа и цврста алуминиумска жица за прекинувач, метална тркалезна и специјално обработена игла, водилка против извиткување и метална рачка со удобно гумена рачка. Со едно вртење на рачката намотува 80 см конец.
  \n
  \nБрој на лежишта 4+1
  \nПренос 5.0:1
  \nБренд Formax
  \nКапацитет 0,20/220 m
  \nТежина 269 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk