Formax

SHADOW FEEDER 3.60m 70g

SHADOW FEEDER 3.60m 70g

Регуларна цена 3,300 ден
Регуларна цена Акциска цена 3,300 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

на залиха

Висококвалитетна средна шипка опремена со SiC водилки, горен држач за прачка со навој и рачка изработена од комбинација од EVA сунѓер материјал (горниот дел на рачката) и плута. Доаѓа со три заменливи врвови во јачина од 1,0, 1,5 и 2,0 унца. Сите три се направени од полн карбон и нивните горни делови се обоени со комбинација на жолта и црвена боја. Оваа шипка успешно ги помина сите тестови во Западна Морава во риболов на клен и скобаљ од пробниот риболовец на Формакс Дарко Тодосијевиќ.
\n
\nДолжина 3,60 м
\nТежина на фрлање 70 гр
\nБрој на делови 3 + 3 врвови
\nСовети за хранење 1,0, 1,5 и 2,0 oz
\nТрансп. должина 125 см
\nБренд Formax
\nТежина 233 g

Видете повеќе
 • Висококвалитетна средна шипка опремена со SiC водилки, горен држач за прачка со навој и рачка изработена од комбинација од EVA сунѓер материјал (горниот дел на рачката) и плута. Доаѓа со три заменливи врвови во јачина од 1,0, 1,5 и 2,0 унца. Сите три се направени од полн карбон и нивните горни делови се обоени со комбинација на жолта и црвена боја. Оваа шипка успешно ги помина сите тестови во Западна Морава во риболов на клен и скобаљ од пробниот риболовец на Формакс Дарко Тодосијевиќ.
  \n
  \nДолжина 3,60 м
  \nТежина на фрлање 70 гр
  \nБрој на делови 3 + 3 врвови
  \nСовети за хранење 1,0, 1,5 и 2,0 oz
  \nТрансп. должина 125 см
  \nБренд Formax
  \nТежина 233 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk