Formax

Session House Cpb0917

Session House Cpb0917

Регуларна цена 15,000 ден
Регуларна цена Акциска цена 15,000 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Bivy кој долго време го чекаат крапџиите! Дизајниран е за две лица и изработен е од најквалитетни материјали. Опремен е со мрежи против комарци и комплет штипки за прицврстување. Димензии: 250x250x170 cm (димензии на дното x висина). Отпорен е на дожд и други врнежи (хидроизолација на висина на водена колона 5000 mm), и доаѓа спакуван во убава транспортна торба. Неговата главна карактеристика е исклучително брзо склопување и склопување. Тежина: 11 кг.
  \n
  \nБрој на лица: 2
  \nБренд: Carp Pro

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени