Formax

Nanocore Energy Bolo 5m

Nanocore Energy Bolo 5m

Регуларна цена 4,000 ден
Регуларна цена Акциска цена 4,000 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Заедно со новата серија прачки „Nanocore Enery“, добивме и „петка“ во болоњската варијанта! Како и другите модели од оваа серија, Formax Nanocore Energy Bolo 500 е направен од јаглерод со висок модул HM2 со примена на нанотехнологија, па тежи само 190 грама (178 g ако го извадите елементот од неопренови од рачката што служи за спречување на проводници и делници од судир при транспорт)! Во однос на опремата, оваа прачка има лесни и елегантни SiC проводници, држач за „патент“ за машина, рачка обложена со материјал што не се лизга и метална заштитна капа на крајот од рачката.

  Должина 5,00 м
  Тежина на лиење 5-20гр
  Број на фелање Телескоп
  Трансп. должина 140 см
  Бренд Formax
  Тежина 190 g
  Тип телескоп

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени