Formax

Hurricane Tele 2.70m 15-40g

Hurricane Tele 2.70m 15-40g

Регуларна цена 1,100 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,100 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Телескопска прачка изработена од композитен материјал, кратка транспортна должина и универзална намена. Прачка одлична за разни варијанти на риболов (полесен длабок риболов, лов на предатори и др). Опремен е со проводници од алуминиум оксид, ергономски обликуван држач со навој за машината и рачка so плоча со гумено-метално капаче против удари на крајот од рачката.
  Должина 2,70 м
  Тежина за фрлање 15-40гр
  Број на делови Телескоп
  Трансп. должина 66 см
  Марка Формакс
  Тежина 279 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени