Formax

Flame Spin 4000

Flame Spin 4000

Регуларна цена 1,780 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,780 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Машина за блинкер со универзална намена, модерно дизајнирана и прецизно изработена. Во помали димензии е одличен и за риболов на тапа. Опремен е со лежиште 5 + 1, има прецизна предна сопирачка, алуминиумска макара, дебела алуминиумска жица за прекинувач и водилка против жици. Сигурниот систем „S-Curve“ се грижи за редење на најлонот, а оваа машина има и силна рачка со удобна гумена рачка.
  \n
  \nБрој на лагери: 5 + 1
  \nПренос: 5.2: 1
  \nМарка: Формакс
  \nКапацитет: 0,35 / 165 m
  \nТежина: 255 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени