Formax

FLAME SPIN 2004

FLAME SPIN 2004

Регуларна цена 1,700 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,700 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 1

Универзална намена за spin, модерно дизајнирана и прецизно изработена. Одлично е и за риболов на тапа. Опремен е со лежиште 5+1, има прецизна предна сопирачка, алуминиумска макара, дебела алуминиумска жица за прекинувач и водилка против извиткување. Сигурниот систем „S-Curve“ се грижи за конецот, а оваа машина има и силна рачка со удобен гумен крај.

Број на лежишта 5+1
5,2:1 пренос
Бренд Formax
Капацитет 0,18/100 m
Тежина 242 g

Видете повеќе
 • Универзална намена за spin, модерно дизајнирана и прецизно изработена. Одлично е и за риболов на тапа. Опремен е со лежиште 5+1, има прецизна предна сопирачка, алуминиумска макара, дебела алуминиумска жица за прекинувач и водилка против извиткување. Сигурниот систем „S-Curve“ се грижи за конецот, а оваа машина има и силна рачка со удобен гумен крај.

  Број на лежишта 5+1
  5,2:1 пренос
  Бренд Formax
  Капацитет 0,18/100 m
  Тежина 242 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk