Formax

Feeder Torba Pro

Feeder Torba Pro

Регуларна цена 4,000 ден
Регуларна цена Акциска цена 4,000 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
  • Голема, исклучително квалитетна и многу практична чанта наменета за хранилки, врвниот модел на нашата нова палета „Elegance Feeder PRO“. Можно е да ги носите сите потребни додатоци на вода бидејќи има огромен простор во средината, два екстремно големи тридимензионални џебови од страните, еден уште поголем напред, како и голем простор (отворен џеб) помеѓу предниот џеб и чантата, наменета за сместување на послужавник. Фиоката во неа е прицврстена да не падне со две ремени со токи. Секако, чантата е опремена и со рачки за носење во рака и силен и полнет ремен за рамо

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
    Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени