Enter

Enter Spirit Master Feeder 3.60m 75gr

Enter Spirit Master Feeder 3.60m 75gr

Регуларна цена 3,800 ден
Регуларна цена Акциска цена 3,800 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

На залиха 2

Видете повеќе
 • Должина 3.60 m
  Тежина на фрлање 75 gr
  Број на делови  3+3 
  Фидер врвови 0,75, 1 и 2 oz.
  Трансп. должина 120cm
  Бренд Enter
  Тежина  165г

  Mногу тенкa и леснa, одлично дизајнирана фидер трска кое е изработено од брусен јаглерод High Modulus, опремен со Sic врски, рачката е изработена од комбинација на плута и EVA пена. Trskata доаѓа со 3 заменливи јаглеродни врвови во 0,75, 1 и 2 oz. Дебелината на врвот во основата е 2,2 mm, така што стапот е компатибилен со најконкурентните врвови на пазарот.

  Spirit Master е прачка со одлична А акција и тежина од 75 гр.
  Наменет е за конкурентен риболов и сигурно ќе ги задоволи апетитите на сите риболовци кои ловат риба на застојани и бавни води.

  Друга одлична карактеристика на Spirit Master се совршено наредените врвови, каде што најслабиот врв е идеално чувствителен за лов на мали бели риби, додека најсилниот е доволно силен да ги турка хранилките до 60 грама без поголеми проблеми.

  И за крај, тежината на трската е само 165 грама со совршен баланс.
  Дефинитивно еден од најдобрите и најкомплетните фидер трски на пазарот.
 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени