Enter

Enter Speed 4000

Enter Speed 4000

Регуларна цена 2,350 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,350 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 3

Машината Enter speed е новитет што ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат квалитетна и лесна машина за feeder.  Машината Enter Speed ​​4000 тежи само 353 грама и има атрактивен дизајн. Телото на машината е изработено од графит, додека макарата е од алуминиум. Рачката е алуминиумска со удобен EVA рачка.

Број на лагери 5+1

Пренос: 5.5:1
Бренд Enter
Капацитет∅ 0.25mm - 340m, ∅ 0.30mm - 235m
Тежина 353 gr
Големина: 4000

Видете повеќе

Информации за клиентите

Машината Enter speed е новитет што ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат квалитетна и лесна машина за feeder.  Машината Enter Speed ​​4000 тежи само 353 грама и има атрактивен дизајн. Телото на машината е изработено од графит, додека макарата е од алуминиум. Рачката е алуминиумска со удобен EVA рачка.

Број на лагери 5+1

Пренос: 5.5:1
Бренд Enter
Капацитет∅ 0.25mm - 340m, ∅ 0.30mm - 235m
Тежина 353 gr
Големина: 4000

Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 3-5 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.