Enter

Enter Pro Runner 6000

Enter Pro Runner 6000

Регуларна цена 3,050 ден
Регуларна цена Акциска цена 3,050 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 1

Машината за крап Enter Pro Runner е новитет што ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат квалитетна машина за крап. Машината Enter Pro Runner 6000 тежи само 506 грама. и има атрактивен дизајн. Тој е опремен со борбена сопирачка (бајт тркач). Телото на машината е изработено од графит, додека конусната макара е изработена од алуминиум. Рачката е алуминиумска со удобен EVA рачка.

Број на лежишта 8+1
Пренос 5.1:1
Бренд Enter
Капацитет ∅ - 0.35mm - 370m, ∅ - 0.40mm - 255m 
Тежина 495 gr
Видете повеќе

Информации за клиентите

Машината за крап Enter Pro Runner е новитет што ќе ги воодушеви сите риболовци кои бараат квалитетна машина за крап. Машината Enter Pro Runner 6000 тежи само 506 грама. и има атрактивен дизајн. Тој е опремен со борбена сопирачка (бајт тркач). Телото на машината е изработено од графит, додека конусната макара е изработена од алуминиум. Рачката е алуминиумска со удобен EVA рачка.

Број на лежишта 8+1
Пренос 5.1:1
Бренд Enter
Капацитет ∅ - 0.35mm - 370m, ∅ - 0.40mm - 255m 
Тежина 495 gr

Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 3-5 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.