Enter

Enter Feeder Stolica

Enter Feeder Stolica

Регуларна цена 5,490 ден
Регуларна цена Акциска цена 5,490 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Станува збор за лесна столица која е изработена со силна, дополнително зајакната конструкција. Има телескопски ногарки за да може да се постави и израмни на речиси секој терен, со широки стапала што ќе му помогнат на столчето да не потоне во мекото тло. Столот се карактеризира со голема стабилност поради поголемото растојание помеѓу нозете. Нозете се со дијаметар fi 25, така што можете да ги поставите речиси сите додатоци, држачи, раце, послужавници... Опремен е со многу цврст, издржлив и функционален систем за прилагодување на наклонот на потпирачот за грб, кој може да се прилагоди од 90 до 180 степени (хоризонтална положба). Платното на столот е многу квалитетно и цврсто, а во исто време лесно се одржува со бришење со влажна крпа. Друга предност на оваа столица во споредба со другите е големиот џеб на задниот дел од потпирачот за грб, во кој можете да складирате многу додатоци и опрема за риболов. Димензиите на џебот се 46 x 38 cm, додека длабочината е 6 cm. Столот може целосно да се преклопи, така што ќе зазема многу малку простор во вашиот комплет.

  Димензии на столот: Седиштето е широко 53 cm, должина 46. Потпирачот за грб е висок 63 cm, широк 53 cm. Висината на седиштето на земја е 36 cm, додека максималната висина на седиштето е 51 cm. (кога ќе се извлечат телескопските ногарки). Тежината на столот е 6,6 кг.

  Имаме можност да ви претставиме една од најдобрите столчиња за фидер на нашиот пазар, која се карактеризира со одличен сооднос цена-квалитет.
 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени