Enter

Enter Cuvarka 250cm

Enter Cuvarka 250cm

Регуларна цена 680 ден
Регуларна цена Акциска цена 680 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

На залиха 5

Видете повеќе
  • Висококвалитетен чуварка, долг 250 cm, изработен од стандардна светло зелена PE мрежа. Дијаметарот на дупчиња на мрежа е 6mm со 5 прстени со дијаметар од 50cm. Чуварката има стандарден навој за држачот за механизмот за прилагодување.
  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
    Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени