Formax

Elegance Pro Feeder 4000

Elegance Pro Feeder 4000

Регуларна цена 3,600 ден
Регуларна цена Акциска цена 3,600 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

на залиха

Машина за фидер висока класа наменета првенствено како идеален пар за конкурентни шипки како што е Formax Elegance Pro од Дарко Т. лесно ги влече колибрите во тегови што се користат со такви прачки. Тролањето риба е вистинско задоволство бидејќи има многу прецизна сопирачка со карбонски дискови и „мемориски систем“ на куката за да можете многу прецизно да ја дозирате силата на сопирање, како и штипки во две бои (сина и црна) така што дека можете да разликувате на кое сте и на кое растојание е фиксно. Опремен е со лежиште 6+1, прецизна сопирачка со карбонски дискови во метална (алуминиумска) макара, водилка против извиткување, дебела алуминиумска жица за прекинувач и силна рачка со удобен EVA фат.

Големина 4000
Број на лагери 6+1
5,1:1 пренос
Бренд Formax
Капацитет 0,22/200 m
Тежина 302 g

Видете повеќе
 • Машина за фидер висока класа наменета првенствено како идеален пар за конкурентни шипки како што е Formax Elegance Pro од Дарко Т. лесно ги влече колибрите во тегови што се користат со такви прачки. Тролањето риба е вистинско задоволство бидејќи има многу прецизна сопирачка со карбонски дискови и „мемориски систем“ на куката за да можете многу прецизно да ја дозирате силата на сопирање, како и штипки во две бои (сина и црна) така што дека можете да разликувате на кое сте и на кое растојание е фиксно. Опремен е со лежиште 6+1, прецизна сопирачка со карбонски дискови во метална (алуминиумска) макара, водилка против извиткување, дебела алуминиумска жица за прекинувач и силна рачка со удобен EVA фат.

  Големина 4000
  Број на лагери 6+1
  5,1:1 пренос
  Бренд Formax
  Капацитет 0,22/200 m
  Тежина 302 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk