Formax

ELEGANCE PELLET 4000

ELEGANCE PELLET 4000

Регуларна цена 2,690 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,690 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 3

Машината е идеална за риболовци кои ловат со фидер и комбинираат техники. Опремен е со лежиште 4+1, метална макара со прецизна сопирачка, систем за бајтруннер (слободно движење на конецот), водилка против извиткување и силна рачка за сечење со удобно гумена рачка.

Број на лежаи 4+1
4,6:1 пренос
Бренд Formax
Капацитет 0,20/185 m
Тежина 428 g

Видете повеќе
 • Машината е идеална за риболовци кои ловат со фидер и комбинираат техники. Опремен е со лежиште 4+1, метална макара со прецизна сопирачка, систем за бајтруннер (слободно движење на конецот), водилка против извиткување и силна рачка за сечење со удобно гумена рачка.

  Број на лежаи 4+1
  4,6:1 пренос
  Бренд Formax
  Капацитет 0,20/185 m
  Тежина 428 g

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk