Formax

CYCLONE BOLO 500

CYCLONE BOLO 500

Регуларна цена 1,650 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,650 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

На залиха 1

Видете повеќе
 • Rиболовен стап со спроводници („болоњезе“) изработени од карбон и опремени со SiC проводници, држач за „патент“ за машинка и алуминиумско капаче на крајот од рачката. Висококвалитетна прачка!

  Должина 5,00 м
  Тежина на фрлање 5-25 g
  Број на делови Телескоп
  Бренд Formax
  Тежина 309 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени