Formax

Cyclone 6000

Cyclone 6000

Регуларна цена 1,890 ден
Регуларна цена Акциска цена 1,890 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

Продадено

Видете повеќе
 • Макара за крап по навистина одлична цена, опремена со лежиште 2+1, бајтруннер (систем без калем), прецизна предна сопирачка, водач против извиткување обложен со титаниум-нитрид и силна рачка со удобно гумена рачка. Одличен избор за лов на крап, предатори на живи мамки и разни видови на длабокоморски риболов.

  Големина 6000
  Број на лагери 2+1
  4,6:1 пренос
  Бренд Formax
  Капацитет 0,30/350 м
  Тежина 433 g

 • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
  Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

 • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
  Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени