Enter

Enter Felix Feeder 3.6m 90gr

Enter Felix Feeder 3.6m 90gr

Регуларна цена 2,160 ден
Регуларна цена Акциска цена 2,160 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 2

Должина: 3.60 m
Тежина на фрлање 90 gr
Број на делови 3+3
Фидер врвови 3
Тежина на трска: 285 gr
Бренд ЕнтерНова серија на фидер трски од Enter која се карактеризира со квалитет, сила и чувствителност. Направен од карбон Im8 и опремен со квалитетни проводници и рачка од плута и EVA материјал. Доаѓа со три врвови со различна чувствителност: СВЕТЛО-зелена (fiberglas), СРЕДНО-жолта (karbon) и ТЕШКО-црвена (karbon).
Видете повеќе
 • Должина: 3.60 m
  Тежина на фрлање 90 gr
  Број на делови 3+3
  Фидер врвови 3
  Тежина на трска: 285 gr
  Бренд Ентер  Нова серија на фидер трски од Enter која се карактеризира со квалитет, сила и чувствителност. Направен од карбон Im8 и опремен со квалитетни проводници и рачка од плута и EVA материјал. Доаѓа со три врвови со различна чувствителност: СВЕТЛО-зелена (fiberglas), СРЕДНО-жолта (karbon) и ТЕШКО-црвена (karbon).
  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk