Trabucco

Trabucco Proxima Xp Active Feeder 3.90m 90gr

Trabucco Proxima Xp Active Feeder 3.90m 90gr

Регуларна цена 6,250 ден
Регуларна цена Акциска цена 6,250 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

На залиха 2

Нова серија на фидер трски кои се карактеризираат со квалитет, сила и чувствителност. Направен од CX1 микро-тесен гарбон и опремен со квалитетни водилки. Доаѓа со три врвови со различни дејства 1A, 2A, 3A дијаметар ø 2,8mm.

Должина 
3.90 m 
Тежина на фрлање 90 gr
Број на делови 3+3
Трансп. должина 137 cm
Бренд Trabucco

Видете повеќе
 • Нова серија на фидер трски кои се карактеризираат со квалитет, сила и чувствителност. Направен од CX1 микро-тесен гарбон и опремен со квалитетни водилки. Доаѓа со три врвови со различни дејства 1A, 2A, 3A дијаметар ø 2,8mm.

  Должина 
  3.90 m 
  Тежина на фрлање 90 gr
  Број на делови 3+3
  Трансп. должина 137 cm
  Бренд Trabucco

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk