Enter

Enter Rod Pod Sbex123

Enter Rod Pod Sbex123

Регуларна цена 3,630 ден
Регуларна цена Акциска цена 3,630 ден
Liquid error (snippets/price line 89): divided by 0% Продадено

На залиха 1

Видете повеќе
  • Разновиден и лесно прилагодлив тип на под, изработен од комбинација на алуминиум и висококвалитетна пластика. Дизајниран да носи три стапчиња. Сите четири ногарки се прилагодливи, должината на предните ногарки 47+36 cm, должината на задните 28+21 cm, кои се идеални за сите видови терени, додека централниот дел има можност за истегнување 72+48 cm ,buz bar се прилагодува во висина 23+25 cm. Навојот за сигнализатори изработени од месинг. Спакувано во платнена кутија.
  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
    Доставата се врши преку Cargo Express, и е во време трање од 2-3 работни дена.

  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
    Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).

Неодамна видени