Trabucco

Trabucco Inspiron Fd Competition Multi 3.60-3.90m 75gr

Trabucco Inspiron Fd Competition Multi 3.60-3.90m 75gr

Регуларна цена 5,750 ден
Регуларна цена Акциска цена 5,750 ден
- Liquid error (snippets/price line 91): divided by 0% Продадено

Продадено

Должина 3.60-3.90 m
Тежина на фрлање 75 gr
Број на делови 3+3
Фидер врвови 1oz-2oz-3oz
Трансп. должина 128 cm
Бренд Trabucco
Тежина 279 gr

Фидер трска со неколку различни должини обезбедува можност за промена на должината со додавање помало продолжение. Ова овозможува риболов на пократки и подолги растојанија. Направено од карбон со висок модул CX-1 според технологијата Micro Pitch. Опремен со рачка изработена од природна плута и EVA сунѓер.

Видете повеќе
 • Должина 3.60-3.90 m
  Тежина на фрлање 75 gr
  Број на делови 3+3
  Фидер врвови 1oz-2oz-3oz
  Трансп. должина 128 cm
  Бренд Trabucco
  Тежина 279 gr

  Фидер трска со неколку различни должини обезбедува можност за промена на должината со додавање помало продолжение. Ова овозможува риболов на пократки и подолги растојанија. Направено од карбон со висок модул CX-1 според технологијата Micro Pitch. Опремен со рачка изработена од природна плута и EVA сунѓер.

  • Со секоја нарачка над 1.500 ден доставата е бесплатна. Секоја нарачка помала од 1.500 ден клентот е должен сам да си ја плати доставата, цената на доставата зависи од местото каде се врши доставата.
   Доставата се врши преку Еко Логистик Сервис, и е во време трање од 2-3 работни дена.
  • Секоја нарачка пред да се прати детално се проверува дали продуктот е во исправна состајба, дали има физички или други оштетувања од како детално ќе се провери и се утврди дека е се во ред се пакува во оргиналната амбалажа се пакува во соодветна амбалаза за транспорт (да не дојде до оштетување) и се испраќа до клиентот.
   Доколку при прием на нарачката од страна на доставувачот има видливи траги на удари или било какви деформации на амбалажата и слични остетувања клентот е должен веднаш да се јави во ВардарШоп (Тел: 078/223-756) за понатамошни упатства (доколку дојде до оштетување на производот при транспорт клиентот нема да биде оштетен).
 • Повраток на Пари/Продукт Во рокот 7 работни дена, доколку продуктот не е оштетен и ради Х причина клиентот сака да го смени или да му се вратат приозводот должен е да пријави на 078/223-756, исто така клентот е должен да ги плати транспортните трошоци.

 • За сите дополнителни прашања може да не конкатирате на 078/223-756 или на email contact@vardarshop.mk